Beebikool » koolist.

Koolist

Alustasime oma tegevust 8.märtsil 2004 Märjamaa Sotsiaalabikeskuses Kristiina Kristini juhendamisel. Alates 2008.a. septembrikuust viib beebikooli läbi Reelika Põldmann, kes on õppinud beebide-ja väikelaste võimlemisinstruktoriks.

Beebikooli põhiideed:
Sotsiaalne külg - lapsed kohtuvad omavanustega ja õpivad rühmas olemist, samuti saavad samas elusituatsioonis olevad lapsevanemad omavahel muljeid ja kogemusi jagada.
Lapse ja vanema tunnetuslik side - väike laps vajab ema ja isa sülesoojust, hellitusi, paitusi, puudutusi. Ta saab sellest nii vajaliku kaitstuse ja ühtekuuluvustunde. Kui ühendada need lihtsate laulude või rütmisalmidega, võimenduvad laste ja vanematevahelised tunnetuslikud sidemed.
Motoorse, emotsionaalse ja keelelise arengu edendamine - sihipäraselt arendada lapsi, õpetada teatud oskusi, võimaldada erinevaid tegevusi ja kogemisi.
Lauluvara loomine - igapäevased toimingud nagu söömine, riidesse panek, potitamine, pesemine jms laabuvad rõõmsamalt kui neid saadavad laulud või värsid.
Liikumistarbe rahuldamine - füüsiliseks arendamiseks ning füüsiliste oskuste kinnitamiseks , sisaldab tund mitmesuguseid muusika järgi liikumisi ja võimlemist.

Beebikool arendab last igakülgselt. Erinevate tegevuste kaudu arenevad peenmotoorika, koordinatsioon, rütmitunne, tähelepanu-ja keskendumisvõime, suhtlemis-ja vaatamisoskus. Laps õpib jälgima ja tegevuse sisust aru saama. Beebi-ja mängukool toimub kord nädalas - ESMASPÄEVITI - lastele vanuses 3 kuud kuni 3 aastat.

Info-ja registreerimine telefonil 5290297- Reelika Põldmann.