Beebikool » Meedia.

Beebikool alustab seitsmendat hooaega

18.08.2010

Märjamaa beebi- ja mängukool alustab oma seitsmendat hooaega 6. septembril. Oodatud on kõik lapsed vanuses 3 kuud kuni 3 aastat. Lapsi võtame juurde aastaringselt.

Planeerimisel on grupid vanustele 3-6 kuud, 7-11 kuud, 1 aasta ja +. Täpsemalt selgub gruppide vanuseline koosseis eelregistreerimise käigus vastavalt huvile teatud vanuserühmade vastu.
Beebikooli läbivad valdkonnad
Muusika - selle kuulamine, muusika saatel liikumine, erinevate rütmipillidega tutvumine, mängimine, ka liisusalmid ja silitav massaa¾.
Võimlemine - tegevusi saadavad ja aitavad meeles pidada liisusalmid. Taustalaul ja -muusika lisab hoogu ning hoiab rütmi.
Käeline tegevus - erinevad tegevused koos lapsevanemaga (maalimine, kleepimine, meisterdamine, tutvumine erinevate materjalidega).Tehtud töödest toimub märtsikuus iga-aastane näitus.
Beebikooli tavade hulka kuuluvad ka mitmesugused ühistegevused: laste sünnipäevade tähistamine, jõulupidu, beebikooli sünnipäev ning kooliaasta lõpu tähistamine, kus laps saab tehtud töödest töömapi.
Beebikool pole moodne padjaklubi
Mõnikord on küsitud, mida beebikool meile ja meie lastele annab? Tegemist ei ole nn padjaklubi moodsa variandiga. Beebikool on hea võimalus rikastada sinu ja lapse päeva. Siin saavad kokku pisikesed eakaaslased, et koos siputada ja laliseda ja värsked emmed-issid, et teineteisega kogemusi vahetada ning sõprustki luua. Harjumuspärasest töö-kodu-hobid-rutiinist kõrvale jäänud emad ei taha ainult nelja seina vahele istuma jääda. Beebikoolid ongi selleks loodud, et olla emale toeks ja beebile ergutuseks. Voidavad molemad, sest igasugune füüsiline tegevus arendab last ja stimuleerib arengut. Emadele pakub kool uusi ideid ja aitab ka ennast värskena hoida
Beebikooli õhustikus on tunda toetust, lusti ja armastust. Seal arenevad lapse kuulmine, mälu, loovus, tähelepanu- ja keskendumisvõime, suhtlemis- ja ootamisoskus ning minapilt.
Ja kui kõik peened pedagoogika valdkonda puutuvad väljendid kõrvale jätta, siis on lihtsalt tore vaadata, kuidas mõne korraga saab pisipõnnidest vahva omaette titeasju ajav ja arutav kamp.
Rõõmsate kohtumisteni! Info ja registreerimine telefonil 529 0297 voi e-mailil reelika.poldmann@mail.ee Reelika Põldmann